Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

Wernisaż Gdynia miasto z morza i marzeń

koncert Andrzeja Nosowskiego - finalisty II edycji The Voice of Poland Senior

22-01-2024

Ahoj Skipperianie

18 lutego zapraszamy na wernisaż: GDYNIA MIASTO Z MORZA I MARZEŃ, który odbędzie się w Rewie, na pokładzie Hotelu Skipper. O godz. 16.00 w hotelowej restauracji Bukszpryt nastąpi oficjalne otwarcie wystawy, które poprowadzi prezes Towarzystwa Miłośników Gdyni, Pan Wojciech Kodłubański.

Wystawa powstała wskutek wspólnej inicjatywy pracowników hotelu jak i członków Towarzystwa Miłośników Gdyni i ma na celu aktywizację lokalnej społeczności oraz promowanie kultury i sztuki.

W związku z 98 urodzinami miasta Gdyni, którą od Rewy, wciąż wioski, ale już mniej rybackiej, a bardziej turystycznej, dzieli zaledwie 20 km, pragnęliśmy złożyć Jej urodzinowy ukłon i zorganizować wystawę obrazów pokazujących piękno tego miasta, które właśnie z małej, rybackiej wioski wyrosło na piękne, nowoczesne miasto.

Doskonałym miejscem na wystawę stała się zatem klimatyczna restauracja Bukszpryt, która mieści się w jedynym w Rewie, czterogwiazdkowym hotelu, zlokalizowanym przy samym Cyplu Rewskim.

Podczas wystawy będziecie mieli Państwo możliwość zarówno podziwiania obrazów jak i dokonania ich ewentualnego zakupu.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Zachęcamy jednak do rezerwacji miejsc w hotelowej restauracji gdyż z racji charakteru wydarzenia może ono cieszyć się wyjątkową popularnością.

Rezerwacji stolików można dokonywać pod numerami telefonów: 882 516 076 lub 538 329 393.

Pragniemy dodać, że oprócz wspaniałych obrazów, gwiazdą wydarzenia będzie również Pan Andrzej Nosowski, finalista II edycji programu The Voice Senior, który od godziny 17.00 umili Państwu wieczór swoim koncertem.

W trakcie wydarzenia będzie można oczywiście korzystać z karty restauracji Bukszpryt, posmakować naszej kuchni, napić się dobrej kawy czy zjeść deser. Jednym słowem spędzić miły, niedzielny wieczór w sympatycznym gronie ludzi lubiących obcować ze sztuką.

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na bufet obiadowy w godzinach 13.00-16.00 - prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerami telefonów: 882-516-076 lub 538-329-393