Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

Krystian Sosnowski

szef kuchni hotelu Skipper

Rezerwacje Online
Gwarancja najniższej ceny
członek stowarzyszenia Polska Inicjatywa Kulinarna

Krystian Sosnowski

Kucharz z zamiłowania, człowiek który nie lubi za długo siedzieć w miejscu. Uwielbia gotować i zarządzać kuchnią, ceni sobie profesjonalizm, smak i kreatywność. Członek stowarzyszenia Polska Inicjatywa Kulinarna, gdzie wraz z kolegami i koleżankami z branży działa na terenie całego kraju ucząc i szkoląc młodych adeptów sztuki kulinarnej

Jako pedagog związany jest z Zespołem szkół w Rumi, szkoli w swojej kuchni uczniów praktycznej nauki zawodu oraz uczestniczy w jury podczas konkursów kulinarnych. Absolwent szkoły gastronomicznej w Rumi.

Rok 2017 to przełom w mojej karierze przez 8 miesięcy pełniłem funkcję zastępcy szefa kuchni po to, aby do dziś być szczęśliwym i pełnym pasji szefem kuchni w hotelu Skipper****. Wraz z moim zespołem stawiamy na produkty lokalne, często robimy nalewki, wędzimy mięsiwa i ryby czy kisimy nie tylko ogórki – mówi Krystian Sosnowski.

 

wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393