Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

Award of excellence 3 widelce

dla Restauracji Bukszpryt

20-04-2023

Ahoj

Pragniemy Państwa poinformować, że 17 kwietnia w Białowieży, w Hotelu Żubrówka odbyła się uroczysta gala, podczas której nasza hotelowa Restauracja Bukszpryt została wyróżniona trzema widelcami.

Restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping. Także to, co wpływa na ocenę to przede wszystkim rekomendacje i opinie Gości naszej restauracji, którzy biorą pod uwagę różne aspekty, a dokonując oceny zaczynają od lokalizacji, jakość obsługi, wystroju, a kończą na najważniejszym, czyli jakości serwowanych potraw a przede wszystkim ich smaku.

Restaurację Bukszpryt godnie reprezentował nasz Szef kuchni – Krystian Sosnowski, który odebrał nagrodę w imieniu Załogi Skippera.

Zapraszamy do lektury Poland Best Restaurant:

JAK NAS WIDZĄ? PRZECZYTAJ

Do zobaczenia!

 

wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393