Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

załoga hotelu Skipper

skontaktuj się z wybranym managerem

Rezerwacje Online
Gwarancja najniższej ceny
dyrektor hotelu

Marta Kurgan

email: m.kurgan@hotelskipper.pl

Szanowny Gościu,

Dziękuję, że odwiedzasz naszą stronę internetową. Czyżbyś szukał wyjątkowego miejsca, w którym będziesz celebrować ważne dla Ciebie chwile? a może chcesz po prostu uciec od zgiełku miasta i odpocząć? Zapewniam Cię, że dobrze trafiłeś. Zachęcam Ciebie do bezpośredniego kontaktu z naszym działem recepcji. Sprawdź jakie możesz dzięki temu zyskać korzyści.

kierownik sprzedaży

Agnieszka Wyszyńska

email: a.wyszynska@hotelskipper.pl

do p. Agnieszki zapraszamy kierować wszelkie zapytania grupowe, biznesowe oraz weselne. Możesz być pewny profesjonalnej realizacji każdego wydarzenia. A jeśli masz nietypowy pomysł – sprawdź czy możemy go dla Ciebie zorganizować.

szef Kuchni

Krystian Sosnowski

email: k.sosnowski@hotelskipper.pl

jeśli szukasz pracy i chcesz się rozwijać pod okiem wybitnego szefa kuchni, a takim na pewno jest Krystian Sosnowski – wyślij swoje CV.

koordynator działu HSK

Katarzyna Czapp

email: kasiaczapp@yahoo.com

jeśli masz ochotę podziękować za ciężką pracę naszym Paniom pokojowym, nie krępuj się napisać wiadomości do p. Katarzyny 🙂

wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393