Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

strefa wellness i SPA

masaże, rytuały na ciało, zabiegi kosmetyczne, basen, Saunarium, słoneczna łąka

Rezerwacje Online
Gwarancja najniższej ceny
odnowa biologiczna

wyjątkowe SPA nad morzem

w strefie sea&spa nad morzem będziesz mógł zaznać wytchnienia, zregenerować mięśnie i wyciszyć duszę. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe pakiety SPA dla dwojga nad morzem oraz zabiegi dla dzieci. Nasi doświadczeni specjaliści dobiorą idealne dla Ciebie zabiegi SPA, odprężające rytuały oraz zabiegi, które mają na celu odmłodzenie, oczyszczenie i nawilżenie skóry.

Basen i saunarium
W naszej strefie basenowej oddajemy do dyspozycji Gości: basen (12x6m, głęboki 1,25m) z przeciwprądem, hydromasażami, wodą ozonowaną oraz
Saunarium z sauną fińską, łaźnią parową oraz sauną infrared. Naszą ofertę wzbogaca słoneczna łączka oraz jacuzzi zewnętrzne (otwarte latem).

sprawdź ofertę

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2023 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na rodzinne BUFETY OBIADOWE w godzinach 13.00-16.00 - prosimy o dokonywanie rezerwacji pod numerem telefonu 882-516-076