BIZNES

konferencje_nad_morzem_Hotel_Skipper

Konferencje nad morzem

Hotel Skipper to idealne miejsce na organizację konferencji nad morzem. W jednym czasie obiekt przyjmie do 150 gości, zapewniając im nocleg, znakomitą kuchnię, miejsca parkingowe (podziemne i naziemne), profesjonalną obsługę oraz odpowiednio przygotowane zaplecze konferencyjne.

połączone sale o powierzchni blisko 300 m2 podejmą 130-150 osób; każde z pomieszczeń jest klimatyzowane; dwie sale mają dostęp do światła dziennego;

aby utrzymać work & life balance, po intensywnych szkoleniach zapraszamy do naszej strefy Spa & Wellness by oddać się błogiemu relaksowi korzystając z wybornych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży, basenu, saun, jacuzzi.

zobacz sale [KLIK]

Wyposażenie sal konferencyjnych

wszystkie sale w Hotelu Skipper**** wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który pozwoli na efektywne przeprowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji, a świetna lokalizacja ułatwi integrację zespołu.

sprzęt audiowizualny obejmuje:

  • ekrany wbudowane w sufit
  • rzutnik multimedialny
  • nagłośnienie
  • flipcharty

zapewniamy darmowy i bardzo dobrej jakości dostęp do Wi-fi w obrębie całego obiektu. Sale przystosowane są do układu stolików w sposób teatralny, szkolny, podkowa, rada nadzorcza, pusty prostokąt/ kwadrat.

wyposazenie_sal_konferencyjnych_hotel_skipper_rewa

SPRAWDŹ OFERTĘ!

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE PO KLIKNIĘCIU POBIERZ PDF

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM SPRZEDAŻY

No images found!
Try some other hashtag or username
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search