Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

BIZNES

Konferencje nad morzem

Hotel Skipper to idealne miejsce na organizację konferencji nad morzem. W jednym czasie obiekt przyjmie do 150 gości, zapewniając im nocleg, znakomitą kuchnię, miejsca parkingowe (podziemne i naziemne), profesjonalną obsługę oraz odpowiednio przygotowane zaplecze konferencyjne.

połączone sale o powierzchni blisko 300 m2 podejmą 150-160 osób; każde z pomieszczeń jest klimatyzowane; dwie sale mają dostęp do światła dziennego;

aby utrzymać work & life balance, po intensywnych szkoleniach zapraszamy do naszej strefy Spa & Wellness by oddać się błogiemu relaksowi korzystając z wybornych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży, basenu, saun, jacuzzi.

zobacz sale [KLIK]

Wyposażenie sal konferencyjnych

wszystkie sale w Hotelu Skipper*** wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, który pozwoli na efektywne przeprowadzenie spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji, a świetna lokalizacja ułatwi integrację zespołu.

sprzęt audiowizualny obejmuje:

  • ekrany wbudowane w sufit
  • rzutnik multimedialny
  • nagłośnienie
  • flipcharty

zapewniamy darmowy i bardzo dobrej jakości dostęp do Wi-fi w obrębie całego obiektu. Sale przystosowane są do układu stolików w sposób teatralny, szkolny, podkowa, rada nadzorcza, pusty prostokąt/ kwadrat.

SPRAWDŹ OFERTĘ!

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE PO KLIKNIĘCIU POBIERZ PDF

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM DZIAŁEM SPRZEDAŻY

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.