Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

lokalizacja

z dala od zgiełku miasta

Rezerwacje Online
Gwarancja najniższej ceny

unikatowa lokalizacja

Hotel Skipper**** jest położony w bardzo malowniczym i unikalnym miejscu jakie stanowi Mierzeja Rewska, przez miejscowych Kaszubów zwana “Szperk”. Jest to jedna z najciekawszych i najbardziej fascynująca geologów forma brzegowa występująca nad Bałtykiem.

Ciągnący się w głąb morza ponad kilometrowy cypel piaskowy rozdziela ciepłe wody Zalewu Puckiego od bardziej słonych i chłodniejszych wód Zatoki Gdańskiej. Mierzeja w większej części jest zanurzona w wodzie i ciągnie się, aż do płycizn Półwyspu Helskiego. Po jednej stronie cypla (tzw. zawietrznej) nawet przy bardzo silnym wietrze pozostaje pas gładkiej, nie wzburzonej wody.

Ze względu na specyfikę tego zjawiska jest to wymarzone miejsce do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i kitesurfingu, zarówno przez osoby zaawansowane, jak i początkujące.

zobacz film

czy wiesz czym jest marsz śledzia?

100 osób z całej Polski co roku bierze udział w Marszu Śledzia przez Zatokę Pucką z Kuźnicy na półwyspie Helskim do Rewy k. Gdyni. Większość 12,5-kilometrowej trasy wiodła płyciznami, ale były też odcinki, gdzie woda miała głębokość kilku metrów.

– Na pewno nie jest to rekreacyjny spacer dla „dziadka z wnuczkiem”. Nie jest to też wyprawa dla tych, którzy potrafią przepłynąć jedynie 25 metrów na basenie. Jest to impreza z gatunku sportów ekstremalnych, aczkolwiek nie ma w niej takiego ładunku adrenaliny jak np. skok na bungee, bo brniemy w wodzie przez ok. 4,5 godziny – powiedział pomysłodawca i organizator marszu Radosław Tyślewicz.

zobacz film - relacja uczestnika
wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393