Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

szkolenia nad morzem

sposób na dobry zespół

Rezerwacje Online
Gwarancja najniższej ceny
kameralnie i bezpiecznie

szkolenia nad morzem

Hotel Skipper to idealne miejsce na organizację szkoleń dla Twoich pracowników nad morzem. W jednym czasie obiekt przyjmie max. do 100 gości, zapewniając im nocleg, znakomitą kuchnię, miejsca parkingowe (podziemne i naziemne), profesjonalną obsługę oraz odpowiednio przygotowane zaplecze szkoleniowe

połączone sale o powierzchni blisko 300 m2 podejmą do 100 uczestników; każde z pomieszczeń jest klimatyzowane; dwie sale mają dostęp do światła dziennego;

aby utrzymać work & life balance, po intensywnych szkoleniach zapraszamy do naszej strefy Spa & Wellness by oddać się błogiemu relaksowi korzystając z wybornych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, masaży, basenu, saun, jacuzzi.

sprawdź ofertę biznesową
to pomoże Ci podjąć właściwą decyzję

nasze atuty

sala szkoleniowa z widokiem na morze
nowoczesny sprzęt multimedialny
kameralność i nowoczesny design
idealne dla miłośników sportów wodnych
personalizowane aktywności (dopasowane do zainteresowań oraz hobby)
unikatowa okolica(Cypel w Rewie, Mewia Rewa, Obszar Natura 2000)
doskonała lokalizacja (blisko Trójmiasta oraz lotniska)
elastyczność hotelu (dopasowanie do potrzeb klienta)
innowacyjność (realizujemy niestandardowe pomysły)
doświadczona i profesjonalna kadra oraz opieka koordynatora

Sprawdź ofertę biznesową!

integracja, czyli sposób na dobry zespół

impreza_firmowa_rozdanie_oskarow

 

Jak i po co się integrować, jakie korzyści może wyciągnąć pracownik, a przede wszystkim pracodawca?

Planując integrację warto zacząć od  przeanalizowania jak funkcjonują  poszczególne zespoły w firmie. Jakie relacje łącza ludzi, na ile efektywnie realizują wspólne zadania, czy zespół lubi ze sobą współpracować, potrafi się wspierać i mobilizować w trudniejszych momentach czy też walczy ze sobą i konkuruje. O ile w pierwszym przypadku łatwo uzyskać poparcie pracowników dla tych inicjatyw, o tyle w drugim trzeba już mocno się postarać. Ale zawsze warto to robić. Korzyści w tym przypadku są obopólne.

Rzeczą kluczową jest by Uczestnicy brali udział w integracji i w przygotowanych atrakcjach spontanicznie i chętnie, by ich zachowanie pozostało naturalne i niewymuszone. Do integracji warto zachęcać, ale nie warto zmuszać. O ile zrozumiała jest jedno czy dwurazowa nieobecność, o tyle w przypadku jawnego unikania spotkań z zespołem warto dociekać i analizować, dlaczego tak się dzieje. Postawa pracownika w stosunku do integracji bardzo wiele mówi o tym jak czuje się on w grupie, w której pracuje, na ile identyfikuje się z zespołem, jak jest przez niego oceniany i jak sam go ocenia. Poświęcając odpowiednią ilość czasu na uzyskanie takiej informacji mamy szansę na zyskanie informacji o dysfunkcjach zespołu lub ewentualnych trudnościach (np.komunikacyjnych pracownika zespołu), które uniemożliwiają aktywne uczestnictwo lub w najlepszym przypadku maksymalnie je ograniczają.

Inną ważną kwestią w planowaniu integracji jest jasne postawienie celu – czemu to spotkanie ma służyć i jaką formę przybrać. Czy zespół ostatnio wykazywał się i jest to forma nagrody czy wręcz przeciwnie- relacje się psują i ludziom trudniej jest się komunikować i pracować ze sobą. Mając jasny obraz i dobrze zdefiniowany cel łatwiej i skuteczniej możemy przeprowadzić działania.

Kolejnym istotnym z punktu widzenia pracownika elementem jest zebranie (czy tez próba zebrania) informacji, jaki rodzaj integracji jest najbardziej pożądany i akceptowany przez pracowników. Nie każdy bowiem odnajdzie się w całonocnej imprezie z alkoholem czy spływie kajakowym.

Integracja powinna być także dobrze zaplanowana w czasie. Nie powinno się jej organizować w chwili, kiedy firma przeżywa największe zmiany, kiedy nie ma jasności, co do zatrudnienia. Integracji nie należy traktować, jako zasłony dymnej, odpowiedzi na kłopoty, rekompensaty dla pracowników. Nie należy jej także organizować w celu odwrócenia uwagi od innych istotnych rzeczy, które dzieją się lub mają wkrótce nastąpić.

Ważną częścią integracji jest zaproszenie do niej znaczących osób w firmie lub zespole. Obecność menadżera jest sygnałem dla pracowników, że dana inicjatywa jest ważna i popierana z punktu widzenia przełożonych. Warto zatem brać w niej udział i budować wzajemne relacje.

Dobrze zaplanowana, zorganizowana i przeprowadzona integracja jest w stanie umocnić i usprawnić zespół, a także przyczynić się do zwiększenia identyfikacji z nim i całą organizacją.

Przygotowując programy imprez staramy się jak najlepiej dostosować scenariusze do charakterystyki danej grupy. W oparciu o otrzymane od klienta informacje dobieramy atrakcje i formę imprezy w taki sposób, by spełniła w najwyższym stopniu stawiane przed nią cele. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, a wachlarz propozycji zabaw integracyjnych jest bardzo szeroki, oto niektóre ze sprawdzonych programów:

Podróż Dookoła Świata || przygoda w scenerii różnych kultur i zwyczajów
Szaleństwo na Falach || pełna emocji przygoda na wodach Morza Bałtyckiego
Olimpiada na Wesoło || zabawa z zdrową rywalizacją
Reakcja Łańcuchowa || siła współpracy i precyzji
Manewry || przygoda na poligonie
Akademia Filmowa || stwórzcie własny film
Gry Miejskie || integracja w miejskiej scenerii
Kilkanaście innych Programów outdoor & indoor || czekamy na Twoje zapytanie!
Scenariusz wg Twojej koncepcji || chętnie zrealizujemy Twój pomysł!

masz pytania?

skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393