Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

Szkoła kitesurfingu w Rewie

Aloha Kiteboarding

Hotel Skipper > Atrakcje > aloha kiteboarding

nauka-kitesurfingu

ALOHA kiteboarding to licencjonowana szkoła kitesurfingu w Rewie

Licencję Międzynarodowej Organizacji Kiteboardingu IKO otrzymała w 2004 roku i  do dzisiaj z największym zaangażowaniem szkoli, doradza, dzieli się pasją.

Aloha powstała na  bazie doświadczeń zdobytych przez Paulinę Ziółkowską – pierwszą polską instruktorkę IKO, instruktora – wykładowcę PZKite oraz wieloletnią zawodniczkę MP i reprezentantkę Polski na MŚ i ME. Paulina to również Mistrzyni Polski instruktorów PZKite 2017 we wszystkich trzech kategoriach: overall, freestyle oraz TT race.

Aloha team posiada uprawnienia instruktorskie IKO oraz państwowe PZKite,  gwarantujące Wam bezpieczne szkolenie według najnowszych standardów oraz szybki progres.Zapraszamy na kursy kite dla początkujących, średniozaawansowanych oraz doskonalących umiejętności freestyle i wave.

STRONA SZKÓŁKI: ALOHA KITEBOARDING

   jesień, sezonowe, Rewa i okolica
  15 metrów
Gwarancja najniższej ceny
Gwarancja najniższej ceny
Najlepsza oferta tylko bezpośrednio w hotelu
Natychmiastowe potwierdzenie
wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393