Ładowanie
Unia Europejska
Hotel Skipper

rekomendacja dla Restauracji Bukszpryt

27-05-2022

Ahoj

Uwaga – chwalimy się:)
Nasza restauracja znajduje się na liście lokali rekomendowanych i uwaga walczymy o…?
Nie, nie o złotą patelnię;), ale o “widelce” !

Poland 100 Best Restaurants XI EDYCJA – to akcja rekomendacji a zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. Jest to przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce, a zarazem prestiżowy, elitarny, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule.
Ideą akcji jest promocja tych restauracji i karczm, które swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu. Przewodnik daje również możliwość uhonorowania pracy i osiągnięć właścicieli restauracji, szefa kuchni i personelu. Przewodnik ma za zadanie kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży gastronomicznej w naszym kraju.
Restauracje i karczmy w głównej mierze są oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping.

Tym samym zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej z naszym nowym menu wiosennym

SPRAWDŹ NOWE MENU A LA CARTE RESTAURACJI BUKSZPRYT

wyjątkowe chwile nad morzem

pakiety i promocje

Pozostańmy w kontakcie

Cała nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby Twoje doświadczenie z pobytu było wyjątkowe. Jeśli takie było - wrócisz do nas, dlatego już teraz zachęcamy Ciebie do zapisania się do naszego newslettera.

Zapisz się do newsletter

Zapisz
Unia Europejska

© 2024 Hotel Skipper, Rewa, ul. Sztormowa 2 | projekt i wykonanie peka.pro

Ahoj! W każdą niedzielę zapraszamy na RODZINNY BUFET OBIADOWY w godz.13.00-16.00 - zapraszamy do rezerwacji stolików 882-516-076; 538-329-393