Dekoracje weselne – dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnych firm?

Stylizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie. Polega ona na dobraniu wszelkiego rodzaju dodatków dekoracyjnych, które stworzą spójną i harmonijną całość podczas przyjęcia, dlatego warto wesprzeć się profesjonalistami. To oni pomogą Parze Młodej przygotować kompleksową koncepcję wystroju kościoła, sali weselnej i całego otoczenia wokół. Będą na każdym etapie proponować rozwiązania, które zaoszczędzą Parze Młodej czas i pieniądze.

Coraz więcej Młodych Par zaczyna korzystać z takich usług. Dlaczego?
– po pierwsze nie mają doświadczenia/ nie znają się na dekoracjach,
– po drugie nie mają na to czasu,
– po trzecie chcą mieć spokojniejszą głowę przed tak ważnym wydarzeniem, dlatego decydują się oddać tak wdzięczny temat specjalistom.

Od czego zaczynamy?
– długą, ale miłą drogę zaczynamy od wyboru zaproszeń, motywu przewodniego, ustawienia sali, aranżacji pleneru. Oprócz elementów dekoracyjnych ważny jest wybór dań, deserów i drinków, które będą pasować do wybranego stylu przyjęcia. Ważny jest również dobór muzyki i atrakcji dla Gości. Prawda, że można dostać zawrotu głowy?

Najważniejsza jest Młoda Para – siadamy razem i wspólnie zastanawiamy się co ich wyróżnia, co ich połączyło, co lubią, co chcą przekazać swoim Gościom. Od tego zaczynamy budować koncepcję weselną, w której do końca ich wspieramy. Są oczywiście Pary, które konkretnie wiedzą czego chcą. Przynoszą na spotkanie inspiracje z magazynów ślubnych, opowiadają o swojej pasji, która ich połączyła i wszystko byłoby wspaniale, tylko zupełnie nie mają czasu na to, żeby zajmować się planowaniem tego wszystkiego i wyszukiwaniem dekoracji. Dlatego zgłaszają się o pomoc fachowców ślubnych.

Dekoracje to ważny element przyjęcia weselnego, gdyż stanowią dla niego malownicze tło. Dlatego tak ważne jest aby mieć wsparcie florysty, weeding plannera i narzeczonego 😉

Pamiętajcie, że rodzinne wydarzenia jednoczą ludzi, a kwiatowe dekoracje idealnie pasują do tego typu okazji, stwarzając wyjątkową atmosferę i podniosły nastrój. Warto o tym pamiętać!

 


Jeżeli spodobał Wam się powyższy wpis – śmiało go udostępnij! Jednocześnie zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na: facebook-u, instagramie oraz na naszym blogu.

 

W dniach 01.12-10.12.2019 strefa mokra SPA będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.
 • Kuchnia od Kuchni   kuchnia menu restauracja
 • onepaulainstyle dzikujemy za wietne instarelacje z Rewy i Skippera
 • Pani Patrycja jak zawsze piknie umiechnita oto nasz zca
 • agle   rewa hotelskipper regaty Yacht dka
 • Kolejne regaty za nami   yacht sailing
 • Oto wspaniay Skipper team kolejne przygotowania do wesela na finiszu
 • Troch czasu mino od HMC2019 Ale w kocu artyku nr
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search