Dekoracje weselne – dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnych firm?

Stylizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie. Polega ona na dobraniu wszelkiego rodzaju dodatków dekoracyjnych, które stworzą spójną i harmonijną całość podczas przyjęcia, dlatego warto wesprzeć się profesjonalistami. To oni pomogą Parze Młodej przygotować kompleksową koncepcję wystroju kościoła, sali weselnej i całego otoczenia wokół. Będą na każdym etapie proponować rozwiązania, które zaoszczędzą Parze Młodej czas i pieniądze.

Coraz więcej Młodych Par zaczyna korzystać z takich usług. Dlaczego?
– po pierwsze nie mają doświadczenia/ nie znają się na dekoracjach,
– po drugie nie mają na to czasu,
– po trzecie chcą mieć spokojniejszą głowę przed tak ważnym wydarzeniem, dlatego decydują się oddać tak wdzięczny temat specjalistom.

Od czego zaczynamy?
– długą, ale miłą drogę zaczynamy od wyboru zaproszeń, motywu przewodniego, ustawienia sali, aranżacji pleneru. Oprócz elementów dekoracyjnych ważny jest wybór dań, deserów i drinków, które będą pasować do wybranego stylu przyjęcia. Ważny jest również dobór muzyki i atrakcji dla Gości. Prawda, że można dostać zawrotu głowy?

Najważniejsza jest Młoda Para – siadamy razem i wspólnie zastanawiamy się co ich wyróżnia, co ich połączyło, co lubią, co chcą przekazać swoim Gościom. Od tego zaczynamy budować koncepcję weselną, w której do końca ich wspieramy. Są oczywiście Pary, które konkretnie wiedzą czego chcą. Przynoszą na spotkanie inspiracje z magazynów ślubnych, opowiadają o swojej pasji, która ich połączyła i wszystko byłoby wspaniale, tylko zupełnie nie mają czasu na to, żeby zajmować się planowaniem tego wszystkiego i wyszukiwaniem dekoracji. Dlatego zgłaszają się o pomoc fachowców ślubnych.

Dekoracje to ważny element przyjęcia weselnego, gdyż stanowią dla niego malownicze tło. Dlatego tak ważne jest aby mieć wsparcie florysty, weeding plannera i narzeczonego 😉

Pamiętajcie, że rodzinne wydarzenia jednoczą ludzi, a kwiatowe dekoracje idealnie pasują do tego typu okazji, stwarzając wyjątkową atmosferę i podniosły nastrój. Warto o tym pamiętać!

 


Jeżeli spodobał Wam się powyższy wpis – śmiało go udostępnij! Jednocześnie zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na: facebook-u, instagramie oraz na naszym blogu.

 

  • plaa i nasz cypel Wyjtkowe miejsce w Polsce
  • witeczny czas start mikojaki wigiliafirmowa hotel hotelskipper hotel smile umiech
  • witeczny czas   wesoychwit wita hotel hotelnadmorzem rodzinnewita
  • witeczny czas za nami  dzikujemy e bylicie Pastwo z
  • HotelSkipper jest hotelem proekologicznym dzis w ramach pracy powicilimy czas
  • AHOJ! Szanowni Gocie nasta bardzo trudny czas zarwno dla Was
  • Rewa szperk Natura2000 ta wyjtkowa okolica sprawia e jestemy znakomitym
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search