Dekoracje weselne – dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnych firm?

Stylizacja przyjęcia weselnego to nie lada wyzwanie. Polega ona na dobraniu wszelkiego rodzaju dodatków dekoracyjnych, które stworzą spójną i harmonijną całość podczas przyjęcia, dlatego warto wesprzeć się profesjonalistami. To oni pomogą Parze Młodej przygotować kompleksową koncepcję wystroju kościoła, sali weselnej i całego otoczenia wokół. Będą na każdym etapie proponować rozwiązania, które zaoszczędzą Parze Młodej czas i pieniądze.

Coraz więcej Młodych Par zaczyna korzystać z takich usług. Dlaczego?
– po pierwsze nie mają doświadczenia/ nie znają się na dekoracjach,
– po drugie nie mają na to czasu,
– po trzecie chcą mieć spokojniejszą głowę przed tak ważnym wydarzeniem, dlatego decydują się oddać tak wdzięczny temat specjalistom.

Od czego zaczynamy?
– długą, ale miłą drogę zaczynamy od wyboru zaproszeń, motywu przewodniego, ustawienia sali, aranżacji pleneru. Oprócz elementów dekoracyjnych ważny jest wybór dań, deserów i drinków, które będą pasować do wybranego stylu przyjęcia. Ważny jest również dobór muzyki i atrakcji dla Gości. Prawda, że można dostać zawrotu głowy?

Najważniejsza jest Młoda Para – siadamy razem i wspólnie zastanawiamy się co ich wyróżnia, co ich połączyło, co lubią, co chcą przekazać swoim Gościom. Od tego zaczynamy budować koncepcję weselną, w której do końca ich wspieramy. Są oczywiście Pary, które konkretnie wiedzą czego chcą. Przynoszą na spotkanie inspiracje z magazynów ślubnych, opowiadają o swojej pasji, która ich połączyła i wszystko byłoby wspaniale, tylko zupełnie nie mają czasu na to, żeby zajmować się planowaniem tego wszystkiego i wyszukiwaniem dekoracji. Dlatego zgłaszają się o pomoc fachowców ślubnych.

Dekoracje to ważny element przyjęcia weselnego, gdyż stanowią dla niego malownicze tło. Dlatego tak ważne jest aby mieć wsparcie florysty, weeding plannera i narzeczonego 😉

Pamiętajcie, że rodzinne wydarzenia jednoczą ludzi, a kwiatowe dekoracje idealnie pasują do tego typu okazji, stwarzając wyjątkową atmosferę i podniosły nastrój. Warto o tym pamiętać!

 


Jeżeli spodobał Wam się powyższy wpis – śmiało go udostępnij! Jednocześnie zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na: facebook-u, instagramie oraz na naszym blogu.

 

No images found!
Try some other hashtag or username
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search