Trendy weselne 2019 – co cieszy się największą popularnością wśród nowożeńców?

Nowoczesna Para Młoda idzie przez  życie pewnym krokiem, upiększając świat swoją obecnością. Akceptują siebie, swoje pragnienia i podążają za tym co nowe. To Oni dbają RAZEM by ich ślub i wesele były takimi jakimi sobie wymarzyli. Młodzi obserwują trendy, modyfikują i wybierają to co do nich najbardziej pasuje. Co Para to inne upodobania, inne spojrzenie, chwila zapomnienia….

 

Obserwując rynek można wyróżnić kilka trendów, które obowiązywały w minionym roku i wielkimi krokami wchodzą w ślubny sezon 2017.

1. Zaślubiny w plenerze
Moda trwa, wciąż przybywa zwolenników, którzy wolą wyjść poza USC i swój DZIEŃ przeżyć w wymarzonej scenografii. Wystarczy,że wybierzecie ulubione miejsce, zaprzyjaźnioną restaurację,a spełni się wypowiedzenie TAK w cudownym klimacie.

wesele_nad_morze (1)

2. Litery świetlne jako element dekoracji
Młodzi pokochali LOVE jako element dekoracji pleneru i sal – tworząc świetlne tło do zdjęć, dla Nowożeńców i ich Gości. Wykorzystują również literowe inspiracje na bufety deserowe i oprawę stołu prezydialnego.

3. Styl rustykalny i boho
Wśród stylów ślubnych nadal w 2017 będzie królował styl rustykalny – najczęściej decydują się na niego Pary, które kochają naturę. Przyjęcia weselne utrzymane w tym tonie, bardzo często odbywają się w karczmach, stodole czy nawet na łonie natury, gdzie panuje sielski i swojski klimat. Dominują dodatki w dekoracjach z drewna, mchy, dużo roślinności z polskiej łąki 😉

Styl boho to natomiast mieszanka stylu cygańskiego i bohemy artystycznej. Styl jest ten stworzony dla wszystkich, którzy kochają wolność i swobodę. Styl ten jak bohema łamie wszystkie konwenanse. To ten styl kocha nietuzinkowe i ekstrawaganckie połączenia. A przede wszystkim podkreśla indywidualność i oryginalną osobowość Pary młodej. Lekkie piórka, koronka, falbanka, polne kwiaty, hippisowska biżuteria i pełen luz to wyznacznik stylu boho.

4. Żyrandole z kwiatów – spływające dekoracje
Ozdobne lampiony, spływające girlandy, żyrandole z kwiatów to jest TO!
Zamiast dekoracji na stołach weselnych – DEKORACJE KWIATOWE PŁYWAJĄ nad głowami Gości. Efekt jest spektakularny. Wykorzystać można wszystko co jest w pobliskim otoczeniu lub wnętrzu sali, zyskując dzięki temu zabiegowi miejsce na stołach, aby obficie je zapełnić. Wiszącą dekorację uzupełniamy mnóstwem małych lampeczek, światełek.

5. Nowoczesne aranżacje sal weselnych – różne kształty stołów
Stoły okrągłe czy tradycyjna podkowa? Zapominamy o tym! Mieszamy stoły, tworząc niebanalną linię, która stworzy malowniczy pejzaż. Nowoczesność to zgoda na odważne rozwiązania wychodzące ponad standardowe ramy. Prostokąty przeplatane ze stołami okrągłymi opowiedzą o WAS 🙂

 


Jeżeli spodobał Wam się powyższy wpis – śmiało go udostępnij! Jednocześnie zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na: facebook-u, instagramie oraz na naszym blogu.

 

 • Piknie w tej naszej Rewie   wakacje
 • Kuchnia od Kuchni   kuchnia menu restauracja
 • onepaulainstyle dzikujemy za wietne instarelacje z Rewy i Skippera
 • Pani Patrycja jak zawsze piknie umiechnita oto nasz zca
 • agle   rewa hotelskipper regaty Yacht dka
 • Kolejne regaty za nami   yacht sailing
 • Oto wspaniay Skipper team kolejne przygotowania do wesela na finiszu
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search