Trendy weselne 2020 – co cieszy się największą popularnością wśród nowożeńców?

Nowoczesna Para Młoda idzie przez  życie pewnym krokiem, upiększając świat swoją obecnością. Akceptują siebie, swoje pragnienia i podążają za tym co nowe. To Oni dbają RAZEM by ich ślub i wesele były takimi jakimi sobie wymarzyli. Młodzi obserwują trendy, modyfikują i wybierają to co do nich najbardziej pasuje. Co Para to inne upodobania, inne spojrzenie, chwila zapomnienia….

 

Obserwując rynek można wyróżnić kilka trendów, które obowiązywały w minionym roku i wielkimi krokami wchodzą w ślubny sezon 2017.

1. Zaślubiny w plenerze
Moda trwa, wciąż przybywa zwolenników, którzy wolą wyjść poza USC i swój DZIEŃ przeżyć w wymarzonej scenografii. Wystarczy,że wybierzecie ulubione miejsce, zaprzyjaźnioną restaurację,a spełni się wypowiedzenie TAK w cudownym klimacie.

wesele_nad_morze (1)

2. Litery świetlne jako element dekoracji
Młodzi pokochali LOVE jako element dekoracji pleneru i sal – tworząc świetlne tło do zdjęć, dla Nowożeńców i ich Gości. Wykorzystują również literowe inspiracje na bufety deserowe i oprawę stołu prezydialnego.

3. Styl rustykalny i boho
Wśród stylów ślubnych nadal w 2017 będzie królował styl rustykalny – najczęściej decydują się na niego Pary, które kochają naturę. Przyjęcia weselne utrzymane w tym tonie, bardzo często odbywają się w karczmach, stodole czy nawet na łonie natury, gdzie panuje sielski i swojski klimat. Dominują dodatki w dekoracjach z drewna, mchy, dużo roślinności z polskiej łąki 😉

Styl boho to natomiast mieszanka stylu cygańskiego i bohemy artystycznej. Styl jest ten stworzony dla wszystkich, którzy kochają wolność i swobodę. Styl ten jak bohema łamie wszystkie konwenanse. To ten styl kocha nietuzinkowe i ekstrawaganckie połączenia. A przede wszystkim podkreśla indywidualność i oryginalną osobowość Pary młodej. Lekkie piórka, koronka, falbanka, polne kwiaty, hippisowska biżuteria i pełen luz to wyznacznik stylu boho.

4. Żyrandole z kwiatów – spływające dekoracje
Ozdobne lampiony, spływające girlandy, żyrandole z kwiatów to jest TO!
Zamiast dekoracji na stołach weselnych – DEKORACJE KWIATOWE PŁYWAJĄ nad głowami Gości. Efekt jest spektakularny. Wykorzystać można wszystko co jest w pobliskim otoczeniu lub wnętrzu sali, zyskując dzięki temu zabiegowi miejsce na stołach, aby obficie je zapełnić. Wiszącą dekorację uzupełniamy mnóstwem małych lampeczek, światełek.

5. Nowoczesne aranżacje sal weselnych – różne kształty stołów
Stoły okrągłe czy tradycyjna podkowa? Zapominamy o tym! Mieszamy stoły, tworząc niebanalną linię, która stworzy malowniczy pejzaż. Nowoczesność to zgoda na odważne rozwiązania wychodzące ponad standardowe ramy. Prostokąty przeplatane ze stołami okrągłymi opowiedzą o WAS 🙂

 


Jeżeli spodobał Wam się powyższy wpis – śmiało go udostępnij! Jednocześnie zapraszamy Ciebie do śledzenia nas na: facebook-u, instagramie oraz na naszym blogu.

 

  • Oto wspaniay Skipper team kolejne przygotowania do wesela na finiszu
  • Troch czasu mino od HMC2019 Ale w kocu artyku nr
  • plaa i nasz cypel Wyjtkowe miejsce w Polsce
  • witeczny czas start mikojaki wigiliafirmowa hotel hotelskipper hotel smile umiech
  • witeczny czas   wesoychwit wita hotel hotelnadmorzem rodzinnewita
  • witeczny czas za nami  dzikujemy e bylicie Pastwo z
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search