KURS ŻEGLARSKI | KURS MOTOROWODNY

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy limitowaną ofertę na pobyt wakacyjny podczas, którego będą Państwo wziąć udział w kursie żeglarskim lub kursie na sternika motorowodnego. Pobyt nazywa się MORSKI PATENT [KLIK] zawierający w cenie szkolenie żeglarskie lub motorowodne (ceny dla obu kursów się różnią).

Kursy będzie prowadzić Janusz Frąckowiak – trener i instruktor żeglarstwa w Sekcji Wyczynowej Yacht Club Rewa
Proponujemy dwa terminy: 02-09.07.2017 oraz 27.08-03.09.2017.
Będą to kursy przyśpieszone trwające 3-4 dni.

patent_sternika_motorowodnego

Kurs żeglarza jachtowego:
wymagania: ukończone 14 lat i zdany egzamin. Na egzaminie trzeba okazać dowód tożsamości a korzystający ze zniżek legitymację szkolną lub studencką, niepełnoletni zgodę rodziców.
uprawnienia: prowadzenie jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń oraz prowadzenie jachtów żaglowych o długości do 12m na morzu po morskich wodach wewnętrznych a na pozostałych wodach morskich 2 mile od brzegu, w porze dziennej.

Kurs sternika motorowodnego:
wymagania: ukończone 14 lat i zdany egzamin, na którym należy okazać: dowód tożsamości, a niepełnoletni zgodę rodziców. Osoby korzystające ze zniżek muszą też okazać ważną legitymację studencką lub szkolną.
uprawnienia: Prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych oraz po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich 2 mile morskie od brzegu w porze dziennej. Osoby w wieku poniżej 16 lat mogą prowadzić jachty z silnikami o mocy do 60 kW (80 KMech), bez ograniczeń wszystkie skutery 100-300 kW.

Uwaga!
Po zakończeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego odbywa się egzamin. Uczestnicy kursów organizowanych przez YCR mogą podchodzić do niego bez konieczności dodatkowego zgłaszania się na egzamin. Komisja Egzaminacyjna zbiera się gdy do egzaminu przystępuje min. 10 os. Opłatę egzaminacyjną uiszcza się gotówką Komisji Egzaminacyjnej przed rozpoczęciem egzaminu (wynosi 250 zł)

 

Wszystkich chętnych na pobyt wakacyjny i możliwością zrobienia patentu zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży i marketingu:
marketing@rewa.pl lub pod nr telefonu +48 538 316 465

w razie pytań dotyczących kursów można również dzwonić bezpośrednio do p. Janusza Frąckowiaka +48 501 498 422

No images found!
Try some other hashtag or username
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search