święta w hotelu – HOT or NOT?

Święta to wyjątkowy okres, który pragniemy przygotować tak by sprawić przyjemność najbliższym. Dbamy o wnętrze naszego domu, o potrawy, prezenty… ale ile to kosztuje nas pracy!? Zdecydowanie nie lubimy przedświątecznej gorączki. Ta “bieganina”, zakupy, gotowanie, to ciśnienie, aby wszystko wyszło idealnie… sprawia, że jesteśmy zmęczeni.

 

A gdyby tak wszystko zostawić?!

I na przykład spędzić je w równie wyjątkowym miejscu z rodziną, przyjaciółmi lub tylko we dwoje, ze świątecznym menu i pełną obsługą?! To już nie jest ekstrawagancja! to trend, który zaczyna być coraz częściej praktykowany przez osoby, które chcą sobie odpuścić żmudne domowe przygotowania i po prostu celebrować wspólny czas w gronie najbliższych. Odpowiednie miejsce gwarantuje komfort i możliwość beztroskiego odpoczynku, co z pewnością przyczynia się do tego, że coraz więcej osób decyduje się na taki wyjazd.

Wiadomym jest, że okres zimowy w górach jest okresem wysokich cen. Na pewno ma on swoich fanów, którzy uwielbiają góry, ośnieżone stoki, pewniejszy śnieg za oknem. Dlatego też pragniemy przekierować zainteresowanie (w tym zimowym czasie) na nadmorskie obiekty hotelowe, które stają się w tym okresie bardzo atrakcyjne cenowo! Oferty świąteczne na tzw. Północy mogą być nawet o 20-40% tańsze niż te na południu Polski. Jest to świetna alternatywa, która ilością atrakcji w hotelu wcale nie odbiega od górskich propozycji.

Hotel Skipper*** jeszcze w tym roku 2016 pakietu bożonarodzeniowego nie ma, z racji otwarcia w 2017 r. Jednak gdybyśmy mogli taki pakiet stworzyć w br. wyglądałby następująco:

Rodzinne Święta nad morzem
pobyt 4-dniowy 23-26.12.2016 r. 

oferta obejmowałaby:

– 3 noclegi w komfortowych pokojach (polecamy pokoje z widokiem na morze)
– pobyt rozpoczynałby się od obiadokolacji w dniu przyjazdu i świątecznego brunchu w dniu wyjazdu; zatem posiłki to 2 śniadania, 1 obiadokolacja, 1 kolacja wigilijna, 1 obiadokolacja postaci grilla , brunch świąteczny – oraz codzienny snack bar dla dzieci
– przywitanie Gości przez Lupi’ego (Skipperową maskotkę)
– w Wigilię: wizyta Św. Mikołaja z Elfami i “reniferem”
– w Wigilię oraz 1 dzień świąt: uroczysty występ kolędników
– codzienne, świąteczne animacje dla dzieci prowadzone przez zaprzyjaźnione Elfy, a w nich m.in.: wesołe kolędowanie, warsztat plastyczne: ozdabianie bombek, tworzenie pomysłowych ozdób choinkowych, tworzenie kartek świątecznych dla najbliższych; świąteczne kino – oglądanie bajek na dużym ekranie; konkursy, takie jak tworzenie najdłuższego łańcucha, slalom z bombką, przeciskanie się przez komin; a także czytanie bajek na dobranoc,
– wieczór z DJ i świątecznymi przebojami, gdzie na pewno nie zabraknie “Last Christmas”
– voucher zabiegowy do hotelowego Spa&Wellness
– nielimitowane korzystanie z basenu z biczami wodnymi
– nielimitowane korzystanie z Saunarium tj.:: sauny suchej, parowo-błotnej, sauny infrared, słonecznej łączki
– bezprzewodowy internet
– dozorowany parking w cenie pobytu

czy to nie brzmi świetnie?! Dlatego też zachęcamy do zapisania się do newslettera – by móc czujnie śledzić nasze propozycje, oferty i rabaty. I przede wszystkim nie ominąć naszego otwarcia! [ps. newsletter jest w zakładce KONTAKT].

 

Życząc wszystkim najspokojniejszych i najprzyjemniejszych Świąt w zdrowiu – Załoga Hotelu Skipper***

Ps. Dodatkowo podsyłamy film, który w roku 2016 r. szczególnie uwiódł nasze serca

No images found!
Try some other hashtag or username
Napisz do nas

Masz jakieś pytania? Napisz do nas! Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to tylko możliwe.

Start typing and press Enter to search